poniedziałek, 3 lutego 2014

Dostałam list - przeczytajcie proszę.

Witaj
 Jestem organizatorką kiermaszu dla  chorej Oliwii, jeśli możesz to podaruj jedną ze swoich pięknych prac dla niej.

  Oliwka jest radosną 4 - letnia dziewczynką, której dzieciństwo przebiega w cieniu rzadkiej i śmiertelnej choroby Battena. Intensywna i długotrwała rehabilitacja ruchowa może utrzymać Jej sprawność na dłużej. Jak się pewnie domyślasz potrzeby finansowe są ogromne. Na spotkaniach robótkowych w Wolbromiu wpadłyśmy na pomysł zorganizowania kiermaszu z rękodziełem. Chciałybyśmy zorganizować taki kiermasz w Bibliotece Publicznej w Wolbromiu i w internecie.
I tu potrzebujemy Twojej pomocy. Jeśli masz ochotę wspomóc naszą akcję to proszę przyślij na adres (podajemy w mailu albo na PW) prac rękodzielniczych. Kiermasz będzie odbywał się w okolicy świąt wielkanocnych, więc dobrze by było aby te wyroby były związane z taką tematyką, ale nie jest to warunek konieczny. Liczy się każda, nawet najmniejsza rzecz podarowana z głębi serca.

„Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę, daj mi cierpliwość,abym zniósł to czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.” – Fredrich Christoph Oetinger
Link do wydarzenia na FB  fanty dla Oliwii

strona Oliwii w Fundacjii "Zdążyć z pomocą"Być może któraś z Was także otrzymała ten list. Postanowiłam, że zrobię coś i prześlę. To na pewno niewiele ale zgodnie z powiedzeniem "kropla drąży skałę"....... Może któraś z Was też dołączy ? 

podaję kontakt mailowy:
Gabriela Gorgoń gabi12121@gmail.com

3 komentarze:

  1. Oczywiście, przyłączam się, pozdrawiam serdecznie :-) Magda

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za wsparcie na rzecz Oliwii!!!

    OdpowiedzUsuń